dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Nadal nic nie wiemy?

Przed nami przedostatnia kolejka sezonu jesień 2023! Prawdopodobnie poznamy pierwsze rozstrzygnięcia.

Na starcie mecz To Tylko My i FPS. Ci pierwsi już chyba spisali ten sezon na straty, a drudzy… na fali. Aczkolwiek chyba jednak delikatnym faworytem jest ekipa TTM, natomiast FPS, aby nadal liczyć się w walce o podium interesuje tylko komplet punktów, ale to nie wszystko co musi się stać, cały czas oglądają się na GM Kotuń i czyhają na potknięcie, bo tylko taki układ, da podium zespołowi Kwiatkowskiego.

W drugim spotkaniu 23.BLT zagra z FC Bezimiennymi, wojskowi wygrywając gwarantują sobie zwycięstwo w lidze, jeśli się tak nie stanie, to w ostatniej kolejce poznamy mistrza ML6 Wiosna 2023. FCB jednak po słabym początku sezonu zaczęli wygrywać i jako obrońcy tytułu będą chcieli pokrzyżować plany zawodnikom Bazy. Pasmo dwóch zwycięstw z rzędu na pewno podniosło morale, ale czy to wystarczy na obecnego lidera!
Pianka Kuflew i Płomień Truszczyn zagrają w kolejnym meczu. Dla Płomienia jest to mecz o utrzymanie w 1 lidze. Tydzień temu mieli ogromnego pecha. Pianka po ostatniej porażce, musi pokazać, że mobilizacji nie brakuje i pokazać, szeroką kadrę meczową, która będzie walczyć jak równy z równym.
Na zakończenie zmagań pierwszej ligi Canarinhos zagra z Koda Grupa. Popularne Kanarki muszą wygrać jeśli myślą o zwycięstwie w lidze. Koda też musi, jeśli chcę się utrzymać. Wszyscy muszą w tym meczu, a kto nic nie będzie musiał po tym meczu?

Druga liga zacznie od meczu Orlik Grodzisk i GM II Kotuń, czyli dwie najmłodsze drużyny w lidze. Cieszy fakt, iż tylu młodych graczy rywalizuje w ML6. Faworytem jest GM, ale Orlik stać tu na niespodziankę, czy będzie?
W drugim spotkaniu Turbo Banda, która, w ostatnich meczach włącza turbo, zagra z Watra Mrozy Oldboy. Czy to turbo będzie działać w tej kolejce?
W kolejnym meczu zobaczymy: Dróg Pol Pogrom i Galactik Football. Ci pierwsi nie wyobrażają sobie innego wyniku jak tylko zwycięstwo co ułatwi im walkę o awans do pierwszej ligi. Galactik nic nie musi i to jest ich główny atut w tym meczu. 
Na zakończenie Young Boys Grodzisk podejmą Misie Lufa. Na papierze zapowiada się meczycho na zakończenie dnia. Misie cały czas w grze o awans. YB to nieprzewidywalna drużyna, która z każdym może wygrać. Emocji na pewno nie zabraknie! A oto rozkład jazdy:

11:00 To Tylko My – FPS
12:00 23 BLT – FC Bezimienni
13:00 Pianka Kuflew – Płomień Truszczyn
14:00 Canarinhos – Koda Grupa
15:00 Orlik Grodzisk – Gmina II Kotuń
16:00 Turbo Banda – Old Boy Watra
17:00 Galactik Football – Dróg Pol Pogrom
18:00 Young Boys Grodzisk – Misie Lufa

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P