Connect with us

Zapowiedź kolejki

Mecze… podwyższonych emocji!

Czas na siódmą serię spotkań w Ekstralidze ML6! Szykują się również dwa mecze… podwyższonych emocji!

Jak na razie wiosna – jesień, gości w Mrozowskiej Ekstralidze ML6! Pogoda nie rozpieszcza, ale wszystkie drużyny mocno walczą o cenne punkty! Niebawem rozstrzygnie się, kto zdobędzie tytuł mistrza, a szanse na to ma tak naprawdę jeszcze 6 drużyn!

Piaty czerwca potwierdzi przypuszczenia. Bezimienni, którzy mają tego dnia na swojej drodze Smakoszy z pewnością nie cofną się przed niczym. Team z Jeruzala jest kolejną drużyną, która może popsuć plany. Gdyby tak się stało, liga z pewnością zrobiła by się wiele ciekawsza! 😉 Mecz kolejki? Orlik Mrozy – godzina 13:00.

O godzinie 14:00 Pianka rozegra spotkanie z Koda Grupa, w którym będzie zdecydowanym faworytem. Zobaczymy, czy Koda postanowi jakieś warunki drużynie z Kuflewa. Spacerek czy może maraton? Czekamy na rozwój wydarzeń – już w najbliższą niedzielę!

Meczem kolejki chyba należy nazwać spotkanie Oldboyów Watry z Ursusem. Tutaj każda bramka będzie na wagę złota. Jeśli Oldboye zbiorą się w „całość” – mogą zagrozić Dąbrówce i pokusić się jeszcze o podium w ML6! Natomiast jeśli będzie przegrana – marne szanse… Zatem szable w dłoń! 😉 Zapraszamy – 15:00 ul. Licealna 7!

Pomimo, że szanse na podium są znikome, to mecz młodych i ambitnych zawodników drużyn – FPS oraz Piłkarzyków może okazać się hitem! W tych ekipach jest potencjał! Czekamy na pełne kadry obydwu drużyn i widowiskowe starcie! Niech wygra lepszy! Piłkarzyki – FPS o godz. 16:00.

W ostatnim meczu To Tylko My muszą pokonać Specjalsów, aby zapewnić sobie spokojne planowanie miejsca na pudle! Mocarzem w tym pojedynku będą zawodnicy Andrzeja Woźniaka, natomiast w piłce nożnej nie jedno już widzieliśmy, a tym bardziej w rozgrywkach ML6! Trzeba przyjść i zobaczyć o 17:00! Emocje gwarantowane!

 

 

 

 

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

P