dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Ostatnia kolejka czyli granie z podtekstami!

Tego jeszcze nie grali…ostatnia kolejka ligi ML6, a wraz z nią dwa finały! 18 czerwca od godz. 13:00!
Kto by to wymyślił, że losowanie terminarza przed startem sezonu, okaże się tak emocjonujące, że w ostatnim meczu, ostatniej kolejki, zmierzą się dwie drużyny, które w bezpośrednim pojedynku rozstrzygną, kto zostanie mistrzem ML6 sezonu Wiosna 2022! Dodatkowo również… uwaga: trzecie miejsce podium, to również bezpośredni pojedynek zainteresowanych drużyn tj. Ursus Dabrówka vs Pianka Kuflew! Orlik przy GOSIR Mrozy uniesie się i prawdopodobnie wróci na swoje miejsce około godz.18:00.

Zacięte pojedynki o miejsca na podium! FC Bezimienni, To Tylko My, Ursus Dąbrówka oraz były mistrz ML6 – Pianka Kuflew. Do tej pory można było kalkulować i przewidywać niektóre wyniki, natomiast to co się będzie działo w dwóch spotkaniach, to po prostu tylko i wyłącznie trzeba przyjść i zobaczyć!

Na początek zapraszamy na mecz Piłkarzyków oraz Oldboy Watra Mrozy. Mecz na pierwszy rzut oka wyrównany. Jedni i drudzy podejdą z ambicją, chcąc pokazać się jak z najlepszej strony. Drużyna Kamila Kielaka z pewnością podejmie rękawice i powalczy do ostatniej minuty z doświadczonymi zawodnikami z Watry. Czy Mariusz Miernicki znów trafi do siatki, a dodatkowo Michał Wadas, który jeśli chce powalczyć o króla strzelców, to jego celownik musi być perfekcyjny. Czekamy na fajne widowisko – zapraszamy na 13:00!

W kolejnym spotkaniu Specjalsi wyjdą naprzeciw FPS! Ten mecz również będzie bardzo ciekawy, bo zmierzą się w nim młodzi zawodnicy, którzy nie zwalniają tempa i nie „odstawiają nogi”. FPS jako drużyna z pewnością zrobiła duże postępy w naszej lidze, Specjalsi mają potencjał, ale czy zdołają zagrozić przeciwnikom – dowiemy się o godz. 14:00.

Pierwszy finał o godz. 15:00! – Czy Dąbrówka wjedzie Ursusem na boisko i staranuje byłego mistrza ML6 Piankę Kuflew?? „Meczycho” dwóch ekip, które wszyscy znają w powiatach Mińskim i Siedleckim. Doświadczenie, waleczność i upór w dążeniu do celu, to tylko nieliczne cechy tych drużyn! W tym spotkaniu liczymy na zjawiskowe akcje i szalone tempo gry – o bramki nie musimy się martwić. Jak nam wiadomo, obie ekipy wystąpią w swoich najmocniejszych składach, a podtekstem w tym pojedynku będzie pojedynek bramkarzy Szymona Olejnika i Daniela Borkowskiego o miano najlepszego bramkarza sezonu. Możemy zdradzić, że w tej klasyfikacji prowadzi gracz Ursusa. Będzie się działo – emocje gwarantowane!

Następny mecz zagrają Smakosze Jeruzal oraz Koda Grupa. Obie drużyny na koniec rundy będą chciały wywalczyć 3 punkty, co w przypadku Smakoszy poprawi ich końcowy „wizerunek”. Zawodnicy z Jeruzala zawsze zostawiają serce na boisku, mają zawodników, którzy wiedzą co zrobić z piłką na boisku. Kodę czeka spore wyzwanie, ale progres który zrobiła podczas całej rundy, może im w tym pomóc. Czekamy na wyrównany pojedynek. Smakosze – Koda godz. 16:00.

Ostatni mecz to w skrócie wisienka na torcie czyli… FINAŁ ML6! Drużyna Andrzeja Woźniaka będzie miała szanse powalczyć o mistrza z FC Bezimiennymi. Mrożący krew w żyłach horror to nic z porównaniu z tym, co będzie się działo w tym spotkaniu. Bezimienni postawią na pewno wysokie wymagania TTM! Obie drużyny jak do tej pory z jedną porażką – i obie na styku. Jaka będzie taktyka na jutro? Atak od pierwszych minut czy może niski pressing i wyczekiwanie błędu przeciwnika? Przed tym meczem nie radzimy kibicom pić kawy, adrenalina z pewnością będzie na wysokim poziomie! Kolejny podtekst – walka o króla strzelców sezonu?!, czyli pojedynek Tomasz Grochowski 23 bramki  kontra Arkadiusz Tarasewicz 22 trafienia. Ale uwaga panowie, za plecami jest Damian Brzezik 18 bramek z Ursusa. Czy będzie to mecz rundy? Już jutro na Old Trafford przy ul. Licealnej w Mrozach 😉 Zapraszamy serdecznie! Niech wygra lepszy!

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P