Connect with us

Zapowiedź kolejki

2. kolejka – Zapowiedź

Przed nami druga tura zmagań 1 i 2 Ligi Mrozowskiej Ligi Szóstek. Emocji nie będzie brakowało. Każdy mecz będzie niezwykle ważny dla układów tabeli. Będzie kilka szlagierów, które odpowiedzą na kilka bardzo ważnych pytań. Druga kolejka ML6 już w najbliższą niedzielę od godziny 11:00 !

Kornishon – Oldboy Watra
Tydzień temu zielone ogórki pokazały moc i w niezwykłych okolicznościach stracili zwycięstwo w meczu z To Tylko My. Błyszczał kapitan Kornishonów Michał Wojtyński, w polu brylował Ernest Ludwiniak. Jeśli z równie dobrej strony pokażą się w nalbiższą niedziele to Oldboyom ciężko będzie o dobry rezultat. Watra Oldboy to drużyna, która może powalczyć z każdym o ile wystarczy sił;) Wojtek Żurawski na pewno zrobi wszystko by powstrzymać napastników Kornishonów, a Paweł Bieniak, Michał Cegiełka, Maciek Mistewicz i spółka napewno postarają się ,,ugryźć” ogórki.

To Tylko My – Canarinhos
Szlagier. Tak w skrócie możemy określić ten mecz. Drużyny uważane przez wielu z największym potencjałęm i jakością w ML6. Tydzień temu Dawid Mrozik uratował TTM, czy nadal w formie? Kąca, Woźniak i reszta na pewno też zmobilizują się na ten mecz. W drużynie Artura Czarnoty panuję doskonała atmosfera po pierwszym meczu tej edycji. Pokonali pewnie Kodę, a Piotr Kowalczyk oczarowywał zagraniami w tym meczu. Jak będzie w niedzielę? Która z drużyn będzie miała inicjatywę w tym meczu? Tych i mnóstwo innych pytań jest wiele. Wszystko roztrzygnie się 16 kwietnia o godzinie 12:00.

FPS – FC Bezimienni
Obie ekipy wygrały swoje pierwsze mecze. W poprzednim sezonie ich mecz to dreszczowiec z wielkimi emocjami. To wszystko sprawia, że i tym razem zapowiada się dobre meczycho. Tarasiewicz, Madziar są w dobrej dyspozycji. Ale i liderzy FPS pokazali tydzień temu formę. Kwiatkowski i Osiński zagrali bardzo dobre zawody przeciwko Watrze. Mecz, który dużo powie.

Koda Grupa – Pianka Kuflew
Obie drużyny będą chciały zdobyć pierwsze punkty w ML6. Koda ma w swoim składzie kilka nowych twarzy, które na pewno będą chciały zaistnieć w naszej lidze. Pianka to starzy wyjadacze. Doświadczeni zawodnicy. Lech, Brodzik i Wronowski będą chcieli poprawić sobie humory po porażce z FCB. Teoretycznie faworytem jest Pianka. A jak będzie zobaczy w niedzielę o godzinie 14:00.

Galactik Football – Young Boys Grodzisk
Gwiezdni zagrają swój pierwszy mecz tej edycji. YBG zaczęli z grubej rury wygrywając wysoko mecz z Albatrosami. Będzie to weryfikacja dyspozycji obu ekip. Zobaczymy, czy młodzi z Grodziska potwierdzą, że wygrana w pierwszej kolejce to nie przypadek, a Galactik zweryfikują swoje cele w tym sezonie. 

FC Albatros – Płomień Truszczyn
Faworytem debiutanci ML6. Drużyna Płomienia prowadziła w pierwszej kolejce z 23 Bazą, by ostatecznie zremisować. Grudziński z ekipą będą chcieli zainkasować komplet punktów. FC Albatros z kolei poawalczą o swoje pierwsze punkty. Czy będzie niespodzianka? Odpowiedź w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00

Gmina Kotuń – 23 BLT
Mecz na szczycie drugiej ligi na koniec dnia. O godzinie 18:00 wybiegną na boisko zawodnicy obu drużyn, które są wymieniane wsród faworytów zaplecza Ektraligi. Jesteśmy ciekawi, czy Kuć z Gminy Kotuń utrzyma stuteczność z pierwszego meczu. Czy znowu bardzo dobrze zagra Szewczyk z 23 BLT. Mecz o 6 punktów. Będą emocję! Zapraszamy do kibicowania na kompleksie Orlik w Mrozach, przy ulicy Licealnej!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

P