dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Deser jaki mogliśmy sobie wymarzyć!

Kolejna edycja Mrozowskiej Ligi Szóstek dobiega końca! Przed nami ostatnia kolejka, która zanosi się bardzo ciekawie ponieważ padną w niej ostateczne rozstrzygnięcia.

Czas rostrzygnięć!

Najważniejszym pytaniem jest kto zdobędzie mistrzostwo tej edycji. Odpowiedź poznamy w ostatnim meczu ostatniej kolejki. Lepiej los nie mógł tego zaplanować. Zapraszamy do zapowiedzi ostatniej kolejki wiosny 2023!


Pewne jest, że awans wywalczyła już drużyna Gminy Kotuń. W pierwszym meczu 7 kolejki vicelider 23.BLT zagra z Young Boys Grodzisk. Jeśli wojskowi wygrają awansują z drugiego miejsca. YBG na pewno nie poddadzą się łatwo ponieważ to młoda nieprzewidywalna drużyna, która już kilka razy nas zaskoczyła. Na potknięcie 23.BLT liczy Płomień Truszczyn i Orzeł Siedlce. Te dwie drużyny zagrają w bezpośrednim meczu, stawką będzie albo awans albo miejsce barażowe. Zapowiadają się duże emocje. W meczu o szóste miejsce zmierzą się zespoły Galactik Football i FC Albatros. Każda z tym drużyn będzie chciała w dobrych humorach zakończyć ligę.


W pierwszym meczu Oldboy Watra podejmie Piankę Kuflew. O ile zawodnicy Kominków grają już o pietruszkę to Oldboye zagrają o byt w pierwszej lidze. Muszą pokonać przeciwników i liczyć korzystne wyniki innych meczów. Doświadczeni zawodnicy Watry pokazali już w poprzednich edycjach, że potrafią wygrywać z Pianką. Czy tak będzie tym razem?

Następny mecz to spotkanie na szczycie dolnej części tabeli. Kornishony zagrają z FPS. Obie drużyny są mocno zagrożone spadkiem. FPS ostatnio sprawił ogromną niespodziankę remisując z Canarinhos. Ten wynik sprawia, że chyba delikatnym faworytem tego spotkania sią właśnie gracze Filipa Kwiatkowskiego i spółki. Zielone ogórki to jednak drużyny z dużym potencjałem i na pewno będą starali się wyjść z tego meczu z tarczą.

O godzinie 16:00, zagra To Tylko My i Koda Grupa. TTM mają nadzieję na vice mistrzostwo i na pewno zrobią wszystko by wygrać. Koda będzie chciała uniknąć spadku lub barażu. W tym sezonie drużyna Konrada Milewskiego spisuję się niespodziewanie dobrze. Czy potwierdzi tą dyspozycję w ostatnim meczu sezonu przeciwko obrońcom trofeum?


Na koniec truskawka na torcie
. Deser jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Scenariusz potoczył się tak jak w dobrym thrillerze. W ostatnim meczu ostatniej kolejki odbędzie się spotkanie o mistrzostwo! Canarinhos podejmie FC Bezimiennych. Trudno tu chyba wskazać faworyta. Decydować będzie dyspozycja dnia. Nieprawdopodobnie zapowiada się to spotkanie. Kto będzię lepszy? Piotr Kowalczyk, czy Arkadiusz Tarasiewicz? Mateusz Gromysz, czy Igor Madziar? I w końcu kto zdobędzie tytuł mistrzowski ML6 Wiosna 2023?! Zapraszamy do kibicowania! Sobota, 3 czerwca, Orlik ul. Licealna 7, Mrozy!

Reklama tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P