dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Dyspozycja, konieczność, mistrzostwo!

Pięknie zapowiada się 17 dzień września. Prognoza pogody przewiduje, że będziemy mieli słonecznie i ciepło, a terminarz zwiastuje duże emocje. Tydzień temu druga liga pokazała siłę. W pierwszej lidze widzieliśmy kilka niespodzianek i już wiemy, że tam każdy może wygrać z każdym. Co się wydarzy podczas drugiej kolejki ML6?

Pierwszym jutrzejszym meczem będzie spotkanie 23 .BLT i GM Kotuń. Jeden i drugi zespół w pierwszej kolejce zainkasował 3 punkty. Bardzo dobra dyspozycja beniaminków na inauguracje ligi. W poprzedniej, wiosennej edycji w drugiej lidze w ich pojedynku górą byli piłkarze z Kotunia. Wojskowi będą starali się zrewanżować i zdobyć kolejny komplet punktów. Gruszka, Woźny, Kuć i reszta ekipy GM zgłaszają aspiracje do wygrania ligi i punkty w tym meczu są dla nich niezbędne. Czy 23.BLT zdoła pokrzyżować im plany? Zobaczymy już jutro, wyjątkowo o 10:00!

W drugim jutrzejszym spotkaniu zagra FPS i Pianka. Oba teamy w różnych nastrojach. FPS tydzień temu pokonał Kodę, kominki przegrały z Gminą Kotuń. Porażka Pianki w tym meczu bardzo skomplikuje ich plany. Mają kilka nowych twarzy w drużynie, potencjał naprawdę duży i cele najwyższe. Hubert Brodzik i jego drużyna gra jutro bardzo ważny mecz dla ich dalszych aspiracji. Dla FPS-u jest to też spotkanie o 6 punktów. Wygrywając drużyna braci Kwiatkowskich odskakuje Piance i o utrzymanie będzie o wiele łatwiej. Ale nie o to walczą gracze FPS. Jak to sami powiedzieli tydzień temu, nie interesuje ich walka o byt w pierwszej lidze, tylko mistrzostwo.

W trzecim meczu 2 kolejki zagrają drużyny, które najbardziej zawiodły tydzień temu. FC Bezimienni i Canarinhos. Duże znaczenie w jednym i drugim przypadku były braki kadrowe, ale wiemy dobrze, że to wynik jest ważny i ,,idzie w świat”. Reszta jest nieistotna. Która kadra jutro będzie w lepszej dyspozycji? Artur Czarnota, czy Arkadiusz Tarasiewicz po drugiej kolejce będą mogli odetchnąć z ulgą? Bardzo interesujący mecz jutro o 13:00!

Na zakończenie pierwszej kolejki To Tylko My zagrają z Płomieniem Truszczyn. Niebiescy tydzień temu pokazali moc i jakość. Dla To Tylko My będzie to pierwsze spotkanie w tej edycji ML6 i wszyscy jesteśmy ciekawi ich dyspozycji. Chmielewski, Zyśk i spółka jutro będą chcieli ponownie cieszyć się z trzech punktów. Z kolei dla drużyny dla drużyny Woźniaka komplet punktów jutro to konieczność. 

Zmagania drugiej ligi rozpoczną gracze Young Boys Grodzisk i Promila Makówiec. Oba zespoły tworzą młodzi zawodnicy. Finezja i młodzieńcza fantazja jutro powinna błyszczeć na boisku. Czy tak będzie? Czy może czekają nas piłkarskie szachy? Bo trzy punkty z tego meczu będą bardzo wartościowe. Celem obu ekip jest awans w tej edycji. Wygranyzrobi krok do tego celu.

W drugim meczu zagra Orlik Grodzisk i Galactik Football. Młodzi zawodnicy z Grodziska zainaugurują rozgrywki i będziemy im się bacznie przyglądać. Galactik rozczarowane pierwszym swoim meczem będą chcieli powrócić na ścieżkę jaką sobie wyznaczyli, czyli awans. Czy zespół Sujaka zdobędzie komplet punktów? Zobaczymy jutro, start meczu o godzinie 16:00

Pogrom i GM II Kotuń spotkają się w kolejnym meczu drugiej kolejki. Oba teamy przegrały swoje pierwsze mecze, ale co ciekawe zarówno Pogrom jak i gracze z Kotunia zaprezentowali się naprawdę nieźle w tych przegranych spotkaniach. Jedno jest pewne, pokonany jutrzejszych zawodów utrudni sobie walkę o awans. Niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz!

Turbo Banda i Misie Lufa na zakończenie dnia. Ci pierwsi zaliczyli lekki falstart, drudzy w niezwykłych okolicznościach wygrali pierwszy mecz. Kto jutro będzie w dobrym nastroju? Dominik Jóźwik będzie chciał zmobilizować swój zespół i zdobyć pierwsze punkty. Turbo Banda nie pokazała jeszcze swojej siły, a potencjał mają duży. Misie Lufa to bardzo mocna ekipa, mająca charakter i umiejętności. Interesujący mecz na zakończenie drugiej kolejki. 

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P