dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Hit w trzeciej kolejce!

Wiosna zawitała na dobre, a na Orliku w Mrozach, po majowym weekendzie długo wyczekiwana – 3 kolejka! W najbliższą niedzielę, tj. 8 maja kolejne pojedynki.

Ze względu na odbywające się Komunie Św., na prośbę kilkunastu zawodników rozgrywki rozpoczną się o godzinę później, więc pierwsze starcie pomiędzy Pianką Kuflew, a Specjalsami odbędzie się o godz. 14:00. Specjalsi powalczą o pierwsze ligowe punkty, zaś Pianka, aby liczyć się w stawce, nie może pozwolić sobie na potknięcie.

Koda GrupaFc Bezimienni zmierzą się w następnym meczu, gdzie faworytem są zawodnicy Tarasewicza, aczkolwiek nie ukrywamy, że chcielibyśmy zobaczyć Kodę w nieco lepszej odsłonie. Może tym razem ekipa Konrada Milewskiego „wzniesie się na piłkarskie wyżyny”. Początek meczu – godz. 15:00!

W trzecim meczu kolejki zobaczymy prawdopodobnie hit tego dnia. Drużyna To Tylko My, podejmie doświadczonych Oldboyów Watry. Natomiast czy zobaczymy ciekawe widowisko, zależne to będzie od kadry i rzecz jasna od dyspozycji graczy. Jeśli wszystko będzie kompletne to będziemy świadkami dobrego meczu o 6 pkt, od godz.16:00!

Kolejny mecz, pomiędzy Ursusem, a FPS można określić równie ekscytującym. Obie, bardzo ambitne ekipy z pewnością zaserwują nam dużą dawkę pozytywnych wrażeń! Szybka, zdecydowana i pomysłowa gra zawodników to tylko niektóre atuty, które mamy nadzieję będziemy mogli zobaczyć o godz. 17:00!

Piłkarzyki i Smakosze Jeruzal stoczą ostatnią tego dnia piłkarską bitwę. Obie drużyny mają coś do udowodnienia. Mamy nadzieję, że porażki w ostatniej kolejce zmobilizują ich do walki oraz spowodują, że gra będzie emocjonująca do „ostatniego gwizdka”. Niech wygra lepszy!

Zapraszamy na Ekstraligę – Kompleks Orlik w Mrozach, Licealna 7. Emocje gwarantowane!

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P