Connect with us

Zapowiedź kolejki

Komu się uda?

Już w niedzielę 24 kwietnia rozegrana zostanie druga odsłona Mrozowskiej Ligi Szóstek!

Komu się uda odnieść drugie zwycięstwo, a tym samym stać się niepokonanym, w sezonie Wiosna 2022 ML6. Kilka drużyn ma taką szansę, kto ją wykorzysta? Czy może „przegrani” w pierwszej kolejce odpalą, potwierdzając, że pierwsza kolejka była dla nich „wypadkiem przy pracy”. 

Zmagania rozpocznie mecz Watry Oldboy i Specjalsów. Oldboye są w znakomitych nastrojach, po zwycięstwie w pierwszym meczu z Pianką Kuflew, z całą pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Specjalsi z kolei po porażce z FC Bezimiennymi, będą chcieli zdobyć swoje pierwsze punkty. Czy im się to uda? zobaczyć będzie można w niedzielę o godzinie 13:00.

Godzinę później swój mecz rozpoczną: Smakosze i Pianka. Oba zespoły w zupełnie innych nastrojach. Zespół z Jeruzala pewnie pokonał FPS, natomiast Piankowicze niespodziewanie ulegli Old Boyom. Czy uda im się wejść na właściwe tory? Czy może Smakosze zdobędą drugi komplet punktów? Jest to chyba najciekawiej zapowiadający się mecz drugiej kolejki ML6, zapraszamy do kibicowania!

W trzecim pojedynku wyjdą na murawę Piłkarzyki, którzy zdemolowali Kodę w pierwszej kolejce i Ursus, który z kolei został zdeklasowany przez To Tylko My. Mimo wyników z pierwszej kolejki faworytem jest zespół z Dąbrówki.

Aczkolwiek mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Interesujący będzie również pojedynek najlepszych zawodników obydwu drużyn, Patryka Skrzypka i Bartosza Kielaka. W niedzielne popołudnie zobaczymy, który z nich po zakończeniu meczu będzie w lepszym humorze.

Po tym meczu zobaczymy spotkanie To Tylko My i Kody. Każdy kto oglądał ich mecze w poprzedniej kolejce stwierdzi, że Ci pierwsi nie powinni mieć problemu z pokonaniem drużyny Konrada Milewskiego. Koda wyciągnie wnioski z meczu przeciwko Piłkarzykom? w naszym mniemaniu, postara się napsuć trochę krwi drużynie Andrzeja Woźniaka. Trzeba jednak przyznać, że To Tylko My, są głównym kandydatem do wygrania Extraligi ML6. Mecz tych drużyn już w niedzielę o godzinie 16:00!

W ostatnim meczu drugiej kolejki, FC Bezimienni zagrają z FPS. Tydzień temu bardzo dobry mecz w zespole FC rozegrał Mateusz Boruciński, prowadząc swoją drużynę do zwycięstwa w meczu ze Specjalsami. Będziemy dokładnie się przyglądać, czy utrzyma taką dyspozycję w drugim meczu. FPS w poprzednim starciu zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę. Jeśli uda im się utrzymać wysoki poziom przez cały mecz, są wstanie odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu. Czy FC Bezimienni wygrają swój drugi mecz, czy może zapunktują FPS? Odpowiedź już w niedzielę. Nie siedź w domu, przyjdź na orlik!

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P