Connect with us

Zapowiedź kolejki

Wkraczamy w decydującą fazę!

Wkraczamy w decydującą fazę! Czas na szóstą kolejkę Mrozowskiej Ligi Szóstek. Sytuacja w tabelach jest bardzo skomplikowana, a każde potknięcie może okazać się bardzo kosztowne.

Zmagania 1 ligi to cztery mecze o 6 punktów. Wszystkie spotkania mają niesamowitą rangę. Rozpoczną zawodnicy Kody i FC Bezimiennych. Przegrany tego spotkania będzie jedną nogą w drugiej lidze. Koda w ostatnim czasie ma problemy kadrowe, a Bezimienni w nieprawdopodobnych okolicznościach przegrali poprzednie mecze. Emocjonująco zapowiada się to spotkanie na początku 6 kolejki ML6!
Gmina Kotuń ma na swoim koncie 9 punktów, To Tylko My 5, ale mają oni jeden mecz rozegrany mniej. GM po bardzo dobrym starcie sezonu, wygląda na to, że złapali zadyszkę. TTM natomiast zawiedli tydzień temu. Oba teamy będą chciały zgarnąć 3 punkty co ułatwi i znalezienie się na podium.
Canarinhos rozpędza się w tym sezonie jak pociąg pośpieszny. Piotr Kowalczyk niczym motorniczy prowadzi tą drużynę, która w ostatnich spotkaniach była nie do zatrzymania. Czy czarny koń i rewelacja tego sezonu FPS, zatrzyma ten rozpędzony pociąg? Zadanie bardzo ciężkie, ale w tej edycji FPS pokazał, że stać ich na wiele. W każdym razie, będzie ciekawie.
Na koniec pierwszej kolejki, kolejny hit – 23.BLT zagra z Pianką. Wojskowi są na czele ligi. Jak przystało na prawdziwych lotników idą jak burza. Niesamowicie tydzień temu zagrał Konrad Flis, strzelił mnóstwo goli. Czy takie samo strzelanie urządzi sobie w niedzielę. Pianka, dalej myśli nawet o wygraniu tego sezonu. Będzie to arcy ważny mecz na zakończenie 6 kolejki.

Druga liga też zacznie od hitu. Lider, czyli Misie Lufa podejmą Oldboyów. Pluszowi nie zaznali jeszcze smaku porażki w ML6. Strzelili 32 bramki, tracąc tylko 9. Oldboye tydzień temu zaliczyli wtopę. Myśląc o awansie powinni wygrać niedzielny mecz. Ale przed nimi trudne zadanie.
Orlik Grodzisk zagra z Promilem Makówiec w drugim spotkaniu szóstej kolejki. Bardzo dobrą formę prezentują bracia Dębscy, Kuba Kolo i Kacper Kaim. Czy tak samo będziemy mogli powiedzieć po szóstej kolejce? Orlik co raz pewniej radzi sobie w ML6. Młodzi zawodnicy ogrywają się i będą próbować popsuć plany nie jednej drużynie. Czy będzie to już w najbliższej kolejce?
Young Boys Grodzisk zagrają z Gminą II Kotuń w trzecim meczu. Bracia Mrozik nie wyobrażają sobie innego wyniku jak zwycięstwo w tym meczu, ale GM tydzień temu przeciwko Watrze pokazali, że potrafią grać w piłkę. Szykuję się tu wyrównany mecz, wynik jest sprawą otwartą. Jak będzie? Zobaczymy w niedziele o godzinie 17:00.
W ostatnim meczu dnia Turbo Banda zagra z Galactik. Obie drużyny spragnione punktów. Obie drużyny jak na razie z niekorzystnym bilansem bramek. Kto poprawi swoje statystyki? 

Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze 6 kolejki ML6! Rozkład jazdy:
11:00 Koda Grupa – FC Bezimienni
12:00 To Tylko My – Gmina Kotuń
13:00 Canarinhos – FPS
14:00 Pianka Kuflew – 23 BLT
15:00 Misie Lufa – Watra Mrozy Oldboy
16:00 Orlik Grodzisk – Promil Makówiec
17:00 Young Boys Grodzisk – Gmina II Kotuń
18:00 Turbo Banda – Galactik Football

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P