dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Pora na trzecie rozdanie!

Pora na trzecie rozdanie!
24 września to dzień kiedy na kompleksie orlik w Mrozach zostanie rozegrana trzecia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek Jesień 2023. 

Zmagania rozpocznie druga liga. GM II Kotuń podejmie Galactik Football. Jeżeli obie ekipy myślą o awansie to trzy punkty w tym meczu są potrzebne. W lepszej sytuacji są galaktyczni, którzy mają już 3 punkty. GM natomiast musi powalczyć o pierwsze oczka.

W podobnej sytuacji jak zawodnicy z Kotunia II, są gracze TurboBandy. O swoje pierwsze punkty zagrają z Promilem Makówiec. Zadanie czeka ich trudne, naprzeciw ekipa Dawida Głowackiego – lidera 2 ligi. Czy w tym meczu zwycięży faworyt, czy czeka nas niespodzianka?

Watra Mrozy Oldboy po pauzie wracają i zagrają z Young Boys Grodzisk. Czyli najstarsi podejmą najmłodszych. Ciekawie zapowiadający się mecz, nie tylko na różnicę pokoleniową, ale i na układ w tabeli.

Kolejni młodzi gracze, Orlik Grodzisk powalczą z Dróg-Pol Pogrom. Ci drudzy, aby nadal myśleć o awansie muszą zainkasować najlepiej trzy oczka. Natomiast Orlik nic nie musi i to duży atut młodzieży. Zawodnicy z Grodziska zbierają cenne doświadczenie i nie mają presji na sobie.

Rozkład jazdy:
11:00 GM II Kotuń – Galactik Football
12:00 Turbo Banda – Promil Makówiec
13:00 Watra Mrozy Oldboy – Young Boys Grodzisk
14:00 Orlik Grodzisk – Dróg-Pol Pogrom

Pierwsza Liga rozpocznie się od meczu starych wyjadaczy. To Tylko My zagra z Koda Grupa. Czekamy na podobne emocje i liczbę bramek jaką widzieliśmy w ich meczu z sezonu wiosna 2023. 

Płomień Truszczyn po doskonałym starcie, tydzień temu przegrał. W niedzielę zawodnicy niebieskich będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżkę. Ale to zadanie łatwe nie będzie. Canarinhos mieli taki sam początek jak Płomień i też będą chcieli schodzić z meczu z tarczą.

FC Bezimienni, którzy jak na razie zawodzą, zagrają z GM Kotuń. Z ciekawością będziemy oglądać ten mecz. Zobaczymy, czy FCB mają za sobą już problemy kadrowe i lepiej zaprezentują się na boisku i jak za zeszłotygodniową porażkę zareagują zawodnicy GM. 

FPS tydzień temu wyszarpał punkt z Pianką. W trzeciej kolejce podejmą 23.BLT, która w poprzedniej kolejce pokazała siłę. Faworytem wojskowi, ale FPS już nie raz pokazał, że jest groźną drużyną.

15:00 To Tylko My – Koda
16:00 Płomień Truszczyn – Canarinhos
17:00 FC Bezimienni – GM Kotuń
18:00 FPS – 23BLT

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

 • Czas rozstrzygnięć !

  Czas na ostatnią kolejkę! Co nas czeka w najbliższą sobotę. W pierwszej lidze poznaliśmy...

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

P