Connect with us

Zapowiedź kolejki

3 pkt. = 6 pkt.

Gorąca atmosfera szykuje nam się w czwartej kolejce ML6. I nie chodzi tu o temperaturę, która ma być nieco niższa niż poprzednich dniach, a o emocje meczów, które czekają na nas kolejnej odsłonie Mrozowskiej Ligi Szóstek.

Już w pierwszym meczu szlagier To Tylko My zagrają z Canarinhos! Obie drużyny mają po 6 punktów. Aczkolwiek Kanarki mają rozegrany o jeden mecz więcej. W każdym bądź razie szykuję się meczycho już na starcie kolejki!
Płomień Truszczyn zagra z GM Kotuń. Dla jednych i drugich 3 punkty na wagę złota. Jedni walczą o trym, drudzy o utrzymanie. Jak będzie tym razem?
Na zakończenie czwartej kolejki pierwszej ligi mecz o 6 punktów! FPS podejmą FC Bezimiennych. FCB niespodziewanie będą musieli w tej edycji walczyć o utrzymanie. FPS uzbierał już 4 punkty i jeśli odnieśliby zwycięstwo znacznie poprawiliby swoją sytuacje.
W drugiej lidze też nie zabraknie elektryzujących meczy. Wystarczy wymienić, że zagrają ze sobą Dróg Pol Pogrom i Young Boys Grodzisk, a także Promil Makówiec i Watra Mrozy Oldboy. Te dwa spotkania będą miały bardzo istotny wpływ na układ tabeli i zapowiadamy je jako hity kolejki. Również zobaczymy, czy pierwsze punkty wpadną na konto Turbo Bandy i Orlika Grodzisk. Zadanie czeka na nich niełatwe bo zagrają kolejno z GM II Kotuń i Misie Lufa. Ależ będzie gorąco! A oto pełny rozkład jazdy:

11:00 To Tylko My – Canarinhos
13:00 Płomień Truszczyn – GM Kotuń
14:00 FC Bezimienni – FPS
15:00 GM II Kotuń – Turbo Banda
16:00 Dróg Pol Pogrom – Young Boys Grodzisk
17:00 Orlik Grodzisk – Misie Lufa
18:00 Watra Mrozy Oldboy – Promil Makówiec

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Advertisement tekst alternatywny tekst alternatywny

More in Zapowiedź kolejki

 • Zapowiedź 8. kolejka

  Czy poznamy mistrzów? Przedostatnia kolejka Mrozowskiej Ligi Szóstek może przynieść końcowe rozstrzygnięcia. Być może...

 • Jak zostać królem

  Wchodzimy w decydujący moment ligi. W siódmym starciu zobaczymy dwa mecze o najwyższą stawkę....

 • Tu będzie gorąco…

  Czas na półmetek ML6! W pierwszej części sezonu potwierdziły się przypuszczenia, że rozgrywki w...

 • Startuje 1. kolejka ML6!

  Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! A inauguracja sezonu zawsze pozostaje pewną niewiadomą!

P