dołącz do nas

Zapowiedź kolejki

Zapowiedź 1. kolejki – Jesień 2022

Start Jesieni!

 

Po przerwie wakacyjnej wracamy do gry. Trzecia odsłona Mrozowskiej Ligi Szóstek zainauguruje rozgrywki już w najbliższą niedzielę 04.09.2022 o godzinie 12:00.
W tym sezonie zobaczymy ponownie 10 drużyn – To Tylko My, Ursus Dąbrówka, FC Bezimienni,  Pianka Kuflew, Smakosze Jeruzal, FPS, Old Boy Watra Mrozy, Koda Grupa, Galactic FL i Kornishon.
Gra będzie się toczyć o sporą stawkę. Zwycięzca otrzyma bilet na eliminacje Mistrzostw Polski Playarena! oraz cenne nagrody. W tym sezonie nagrodzimy nie tylko pierwszą trójkę, ale również więcej zespołów!
Już tylko rejestracja zawodników i zaczynamy! Do dyspozycji zespołów, jak zawsze, doskonale przygotowana murawa Orlika w Mrozach, wraz z zapleczem sanitarnym, będzie umilała zawody.
Sędziowanie, jak to bywa od początku, jest na najwyższym poziomie, a w tym sezonie na naszych boiskach zobaczymy… nowego arbitra. 
Również stały kontakt z obsługą techniczną na każdej kolejce, ale to nie nowość:) oraz szereg atrakcji w trakcie sezonu!
Najwyższej jakości zawody to Mrozowska Liga Szóstek! Zapraszamy kibicowania i śledzenia rozgrywek ML6!

Pianka Kuflew – Galactik FL godz.12:00

Mecz ,,starych wyjadaczy” z nową drużyną naszej ligi. Wszyscy będziemy przyglądać się temu debiutowi. Pianka marzy o dobrym starcie. W poprzednich sezonach pierwsze mecze przysparzały im najwięcej kłopotu i to w nich gubili ważne punkty. Bardzo ciekawie zapowiada się pierwszy mecz tego sezonu.
 
FC Bezimienni – To Tylko My godz. 13:00
Śmiało chyba możemy nazwać to spotkanie meczem kolejki. TTM po przygodzie w mistrzostwach Polski wraca do ligi by wywalczyć bilet na przyszłoroczną edycję. Na początku napotykają nie byle jakiego przeciwnika. Bezimienni to trzeci zespół poprzedniej edycji, a pamiętajmy, że przez sporą część sezonu prowadził w ML6. Emocje na pewno będą w tym meczu. Zapraszamy na Orlik by zobaczyć to spotkanie. A dla tych, którzy nie mogą, zapraszamy na nasze media społecznościowe. Prawdopodobnie będzie prowadzona relacją live z komentarzem tego meczu!
 
Ursus Dąbrówka – Koda Grupa godz. 14:00
Podobnie jak Pianka, Ursus w poprzednim sezonie potrzebował kilku meczów żeby ,,zatrybić”. Końcówka z kolei to popis zawodników z Dąbrówki. Jesteśmy ciekawi czy tym razem dobrze rozpoczną sezon, czy będą mieli problem z Koda, która poczyniła spore zmiany w składzie. Jak będzie? 
 
FPS – Smakosze Jeruzal godz. 15:00
Drużyna FPS przygotowywała się do stanu ligi w sezonie wakacyjnym. Dość często spotykali się żeby była forma i siła na początku rozgrywek. Czy to wystarczy na doświadczonych Smakoszy? Spodziewamy się wyrównanego pojedynku. Liczyć tu może się dyspozycja dnia i składy w jakich wystąpią obie drużyny.
 
Oldboy Watra – Kornishon godz. 16:00
Nowy zespół naszej ligi, znany nam z turniejów zimowych choć nazwa wskazuje co innego, nie są na pewno ,,ogórkami”. Kornishony to zespół, który już kilka lat gra ze sobą i ma na koncie kilka sukcesów. Jestem pewien, że namieszają w ML6. Oldboye Watry będą chcieli zepsuć debiut przeciwników. W tym sezonie dołączył do nich Maciek Mistewicz i Łukasz Dąbrowski, po kontuzji wrócił Sebastian Kozyra. Bardzo ciekawy mecz na zakończenie pierwszej kolejki trzeciej edycji ML6! Nie siedź w domu, przyjdź na orlik!
 
 
Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

zobacz również

Reklama tekst alternatywny tekst alternatywny

Więcej w Zapowiedź kolejki

Brak połączenia z Internetem...

P